[O1] Trzeszcząca tapicerka dachu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Raama
    Classic
    • 2012
    • 12

    [O1] Trzeszcząca tapicerka dachu

    Mam to samo - przy ori wycieraczce. W centralnej części szyby, gdy wycieraczka znajduje się w pozycji pionowej, nie zbiera dobrze wody, tylko zostawia "mokrą plamę". Też myślałem, aby na wiosnę wymienić pióro, chociaż zdziwiło mnie, że wycieraczka (używana bardzo sporadycznie) zużyła się po pół roku...
  • maxdax
    Drive
    • 2010
    • 93

    #2
    [O1] Trzeszcząca tapicerka dachu

    Ktoś miał taki problem? Trzeszczy, brzęczy drży, w pewnym przedziale obrotów zazwyczaj 1900-2000 obr, lub jak sa nierównosci na asfalcie, przejazd kolejowy itp jak docisnę ręką tapicerkę dachu nad tunelem środkowym to przestaje, ktoś miał podobny problem? Strasznie irytujące to jest.

    Komentarz

    • ruwado
      RS
      • 2009
      • 14883
      • Octavia IV (NX3)

      #3
      U mnie od nowości trzeszczy nieraz nad środkowym słupkiem z prawej strony. Też jak docisnę, to na troche przestaje. Jak jest chłodno - trzeszczy. jak jest rozgrzane autko na słońcu - nie trzeszczy.
      Nie ruszam tego i nie wściekam się. Ostatnio jechałem z gościem nówką mondeo kombi - tam cała deska (wszystkie plastiki) trzeszczy, i to jak! Moja Octavka, to pikus
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz

      • chimek11
        Rider
        • 2007
        • 482

        #4
        u mnie trzeszczało centralnie nad mocowaniem pasa.

        zdemontowałem uszczelki drzwi i psiknąłem smarem w aerozolu i już nie trzeszczu, skrzypi itp.

        Komentarz

        • maxdax
          Drive
          • 2010
          • 93

          #5
          właśnie dzis"pomacałem" i wydaje mi się że skrzypi nad środkowym słupkiem, docisnełem tapicerke i uszczelki dzis i jakos tak mniej, ale dalej lekko poskrzypuje, chyba spróbuje Twojego sposobu, dużo jest zachodu z rozebraniem tego? Smar sylikonowy w aerozolu nada się?

          Komentarz

          • chimek11
            Rider
            • 2007
            • 482

            #6
            jak dobrze zrozumiałem to skrzypi Ci na Srodku podsufitki.

            ciężko sie tam dostać. nie polecam demontażu.

            może dało by rade psiknąć przy pomocy smaru w aerozolu i jakiejs rurki, takiej jak np znajduje sie w wd40 tylko dłuższej.

            smar silikonowy jest ok

            Komentarz

            Pracuję...